• Kategorie
  • Szukaj
  • Saszetki

Przechowywanie dokumentów czy pieniędzy uprawiając sport na powietrzu, może stanowić problem, dlatego sklep Odzież na Młodzież zdecydował się wprowadzenie do oferty modnych młodzieżowych saszetek. Przydadzą się one każdemu rowerzyście, biegaczowi, a także osobom jeżdżącym na hulajnodze czy desce, pozwalając na trzymanie cennych drobiazgów pod ręką. Wygodne i mocne zapięcia gwarantują, że ich zawartość nie wypadnie nawet podczas wykonywania najtrudniejszych akrobacji. Produkty te można mocować w pasie lub przewiesić przez ramię. Zostały one wyposażone w regulowane paski pozwalające na idealne dopasowanie jego długości do sylwetki użytkownika.

Młodzieżowe saszetki do przechowywania gotówki, kart i dokumentów

Nerki na pas to akcesoria modne od lat. Od niedawna są doceniane nie tylko przez turystów, ale również osoby spędzające aktywnie czas wolny. Zamiast dużego plecaka stanowiącego dodatkowe obciążenie, wybierz się na codzienny jogging z saszetką, w której zmieścisz telefon i niezbędne drobiazgi. Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jest wykonany z trwałego materiału odpornego na deszcz. Masz więc pewność, że Twoje rzeczy będą bezpieczne, a Ty możesz skoncentrować się na treningu lub innych ważnych sprawach.

W ofercie dostępne są akcesoria renomowanych firm o sprawdzonej jakości. Mają one uniwersalne zastosowanie, ponieważ świetnie spiszą się zamiast portfela na zakupach, posłużą jako torba na butelkę z wodą albo niewielkie przekąski. Młodzieżowe saszetki są dostępne najczęściej w neutralnych kolorach, dzięki czemu dobrze komponują się z garderobą użytkownika. Zazwyczaj są wyposażone w kilka kieszeni, więc możesz utrzymać w nich idealny porządek. Nie rezygnuj z wygody – zamień plecak na nerkę i korzystaj ze swobody, jaką daje lekka, mała torba zakładana w pasie lub przez ramię.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny